ZAKOPANE Z PSEM.pl

Zakopanezpsem.pl - nowości na stronie

cieszę się bardzo, że udało mi się pozyskać trzech nowych reklamodawców (a więc 300 zł dla fundacji pomagających psom) - mój projekt wsparli: Przewodnik Tatrzański Bogdan Bodzio Brzeski, Hotel Belvedere i Hotel Czarny Potok. Od ostatniego wpisu w aktualnościach na stronie zamieściłam również opisy dwóch tras: Zakopane spacer z psem - Koziniec oraz Tatry z psem - Droga pod Reglami.

Zakopanezpsem.pl - najczęściej zadawane pytania

systematycznie uzupełniam brakujące informacje na stronie - są już opisy trzech najpopularniejszych miejsc do spacerowania z psem w Zakopanem oraz wykaz przychodni weterynaryjnych, salonów piękności i hoteli dla psów. Największą popularnością cieszy się podstrona warto wiedzieć, na której zamieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane w internecie pytania dotyczące pobytu z psem pod Tatrami.

Zakopanezpsem.pl rusza w świat :)

dzisiaj opublikowałam roboczą wersję strony i rozpoczęłam jej promocję wśród właścicieli obiektów noclegowych akceptujących zwierzęta i firm oferujących usługi dla psów. Mam nadzieję, że wielu z nich zdecyduje się na reklamę na stronie i wsparcie fundacji opiekujących się porzuconymi psami. Na razie prawie gotowych jest tylko kilka stron - strona główna, strona opisująca zasady zamieszczania reklam oraz ta strona z aktualnymi informacjami.

Będziemy wspierać trzy fundacje

Wybrałam trzy organizacje, które chciałabym wspierać z pomocą firm reklamujących się na stronie. Dwie zakopiańskie fundacje opiekujące się porzuconymi lub maltretowanymi zwierzętami oraz ogólnopolską fundację zajmującą się psami rasy Cane Corso. Cane Corso Rescue Poland jest mi szczególnie bliska ponieważ od kilku lat mieszka z nami cudowna suczka Cane Corso (pojawiająca się często na stronie czarna Amidala) i zakochałam się w tej wspaniałej rasie. Jednocześnie zdaję sobie sprawę jak trudno jest znaleźć nowy, kochający dom dla ważącego ponad 50kg groźnie wyglądającego psa. I ile kosztuje utrzymanie takiego psa w domu tymczasowym...100% należności za reklamę na stronie przeznaczone jest na te fundacje!

Zakopanezpsem.pl - zabieram się do roboty!

po czterech latach (wstyd!) od rejestracji domeny zakopanezpsem.pl rozpoczęłam prace nad stroną. Chciałabym, aby w ciągu kilku miesięcy www.zakopanezpsem.pl stał się tętniącym życiem serwisem, w którym tueyści podróżujący z psami (a jest nas coraz więcej), znaleźli wszystkie niezbędne informacje, aby jak najprzyjemniej spędzić urlop w Zakopanem lub sąsiednich miejscowościach. Cieszę się bardzo, że pierwsze dwie osoby do których zwróciłam się z ofertą zamieszczenia reklamy (należność będzie wpłacana bezpośrednio na konto fundacji zajmującej się psami!) natychmiast wyraziły zgodę. Dziękuję Pani Magdzie (domki Rozetka) i Agnieszce (Willa Swoboda)