ZAKOPANE Z PSEM.pl

Jak to się zaczęło?

W 1996 roku założyłam jednoosobową firmę - na samym początku była to sekcja narciarska, potem biuro turystyczne i eventowe, a od kilku lat jestem wydawcą kilku niewielkich serwisów internetowych związanych z Zakopanem, które samodzielnie przygotowuję, redaguję i aktualizuję w ramach działalności firmy ALTIUS ZAKOPANE. Zwierzęta towarzyszyły mi od urodzenia - w moim rodzinnym domu zawsze były psy i koty. Wychowywałam się z bokserką Fumą, po jej odejściu były jeszcze Rosa i Donia. W 2017 roku zerwałam z tradycją i zamiast boksera kupiliśmy z hodowli FCI suczkę rasy Cane Corso Italiano. Amidala okazała się wspaniałym psem i od razu stała się pełnoprawnym ;) członkiem naszej rodziny. Dzisiaj, kiedy na FB czytam o oddawanych z błahych powodów psach tej rasy myślę, że zamiast kupować rasowego szczeniaka powinniśmy byli adoptować psa z fundacji. Ponieważ tego nie zrobiliśmy postanowiłam wspomóc zwierzęta w potrzebie przygotowując tą witrynę internetową.

Bezpośrednim impulsem do stworzenia strony zakopanezpsem.pl i przeznaczenia wszystkich zarobionych przez nią środków na pomoc zwierzętom była książka Marcina Dorocińskiego Na ratunek. Rozmowy o zwierzętach, naturze i przyszłości naszej planety. Po jej przeczytaniu zaczęłam się zastanawiać w jaki sposób mogłabym pomóc zwierzętom w potrzebie. I nagle przypomniałam sobie o wykupionej cztery lata temu domenie zakopanezpsem.pl...

Mam nadzieję, że dzięki tej stronie uda mi się dotrzeć do wielu miłośników psów, którzy zdecydują się na wsparcie mojego projektu poprzez wykupienie reklamy na stronie, zamieszczenie zdjęcia swojego pupila w galerii zdjęć czy też poprzez podzielenie się informacją o serwisie na swoim koncie społecznościowym. Im więcej osób odwiedzi www.zakopanezpsem.pl tym łatwiej będzie znaleźć reklamodawców, którzy wpłacą pieniądze za reklamę na konto jednej z trzech fundacji pomagających porzuconym zwierzętom.
Z góry dziękuję za pomoc! Barbara

autorka strony z suczką cane corso