ZAKOPANE Z PSEM.pl

Zakopanezpsem.pl - zmiana w opłatach za reklamy

Przygotowując stronę zakopanezpsem.pl miałam nadzieję, że to wspaniały przykład produktu win-win - internauci otrzymują sporo praktycznych informacji, reklamodawcy za niewielką (100 zł rocznie) wpłatę na rzecz fundacji pomagających zwierzętom zyskują nowych klientów, fundacje otrzymują wsparcie, a ja mam satysfakcję, że udało mi się troszkę poprawić los porzuconych psów i kotów. Niestety okazało się, że nie potrafię znaleźć reklamodawców, a bez nich całe moje przedsięwzięcie traci sens bo najważniejszym celem tej witryny była pomoc fundacjom. Dzisiaj wprowadziłam zmianę w opłatach za reklamę - zamiast 100 zł za rok kosztuje ona teraz 100 zł bez limitu czasu. Może dzięki tej zmianie więcej firm zdecyduje się na reklamę pomagającą zwierzętom. Liczę na Waszą pomoc - jeśli znacie kogoś, dla kogo reklama na www.zakopanezpsem.pl byłaby korzystna zaproście go, w moim imieniu, do współpracy.

Zakopanezpsem.pl - nowości na stronie

cieszę się bardzo, że udało mi się pozyskać trzech nowych reklamodawców (a więc 300 zł dla fundacji pomagających psom) - mój projekt wsparli: Przewodnik Tatrzański Bogdan Bodzio Brzeski, Hotel Belvedere i Hotel Czarny Potok. Od ostatniego wpisu w aktualnościach na stronie zamieściłam również opisy dwóch tras: Zakopane spacer z psem - Koziniec oraz Tatry z psem - Droga pod Reglami.

Zakopanezpsem.pl - najczęściej zadawane pytania

systematycznie uzupełniam brakujące informacje na stronie - są już opisy trzech najpopularniejszych miejsc do spacerowania z psem w Zakopanem oraz wykaz przychodni weterynaryjnych, salonów piękności i hoteli dla psów. Największą popularnością cieszy się podstrona warto wiedzieć, na której zamieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane w internecie pytania dotyczące pobytu z psem pod Tatrami.

Zakopanezpsem.pl rusza w świat :)

dzisiaj opublikowałam roboczą wersję strony i rozpoczęłam jej promocję wśród właścicieli obiektów noclegowych akceptujących zwierzęta i firm oferujących usługi dla psów. Mam nadzieję, że wielu z nich zdecyduje się na reklamę na stronie i wsparcie fundacji opiekujących się porzuconymi psami. Na razie prawie gotowych jest tylko kilka stron - strona główna, strona opisująca zasady zamieszczania reklam oraz ta strona z aktualnymi informacjami.

Będziemy wspierać trzy fundacje

Wybrałam trzy organizacje, które chciałabym wspierać z pomocą firm reklamujących się na stronie. Dwie zakopiańskie fundacje opiekujące się porzuconymi lub maltretowanymi zwierzętami oraz ogólnopolską fundację zajmującą się psami rasy Cane Corso. Cane Corso Rescue Poland jest mi szczególnie bliska ponieważ od kilku lat mieszka z nami cudowna suczka Cane Corso (pojawiająca się często na stronie czarna Amidala) i zakochałam się w tej wspaniałej rasie. Jednocześnie zdaję sobie sprawę jak trudno jest znaleźć nowy, kochający dom dla ważącego ponad 50kg groźnie wyglądającego psa. I ile kosztuje utrzymanie takiego psa w domu tymczasowym...100% należności za reklamę na stronie przeznaczone jest na te fundacje!

Zakopanezpsem.pl - zabieram się do roboty!

po czterech latach (wstyd!) od rejestracji domeny zakopanezpsem.pl rozpoczęłam prace nad stroną. Chciałabym, aby w ciągu kilku miesięcy www.zakopanezpsem.pl stał się tętniącym życiem serwisem, w którym tueyści podróżujący z psami (a jest nas coraz więcej), znaleźli wszystkie niezbędne informacje, aby jak najprzyjemniej spędzić urlop w Zakopanem lub sąsiednich miejscowościach. Cieszę się bardzo, że pierwsze dwie osoby do których zwróciłam się z ofertą zamieszczenia reklamy (należność będzie wpłacana bezpośrednio na konto fundacji zajmującej się psami!) natychmiast wyraziły zgodę. Dziękuję Pani Magdzie (domki Rozetka) i Agnieszce (Willa Swoboda)